HAKKIMIZDA

Arslan - tÜRK HUKUK & DANIŞMANLIK


Arslan - Türk Hukuk Bürosu, müvekkillerine meslek ilkeleri uyarınca güvenilir, çözüm odaklı, iş hayatının gerektirdiği pratikliğe ve hıza uygun dava ve hukuki danışmanlık hizmeti sunan deneyimli bir avukatlık bürosudur. Kaliteli ve uluslararası standartlara uyumlu hukuk hizmetimiz, müvekkillerinin takdirini kazanırken aynı zamanda yeni sektörler ve müvekkillerle genişlemekte ve olgunlaşmaktadır.

Büromuz, Ticaret Hukuku, Sözleşmeler Hukuku, İcra İflas Hukuku, Gayrımenkul-İnşaat-İmar Hukuku , İş Hukuku, Sigorta Hukuku, Vergi Uyuşmazlıkları alanında yoğunlaşmış olmakla birlikte, hukukun ve iş hayatının birçok alanında uzmanlaşmış akademik-mesleki danışmanlarıyla ve çözüm ortaklarıyla birlikte çalışmanın sağladığı avantajla geniş bir yelpazede hukuk hizmeti sunmaktadır.

12 yıllık mesleki tecrübeyle şekillenen avukat kadromuzun dürüstlük, çalışkanlık ve mesleğimize olan saygı ilkeleri temelinde oluşturduğu büromuz, müvekkillere seri, pratik ve sonuç odaklı hukuki çözümler sunmaktan son derece gururludur.